Ekonomi Genel Güncel SonDakika

1 Haziranda Kamu Bankaların Destek Paketleri : Tatil , Konut, Çeyiz ,Taşıt)

1 Haziranda Kamu Bankaların Destek Paketleri 3 kamu bankası kredi destek paketini açıklıcak. Destek paketi kapsamında konut , ev eşyası, çeyiz ve taşıt kredisinde düşük faizli uzun vadeli kredi sağlanacak…

1 Haziranda Kamu Bankaların Destek Paketleri : Tatil , Konut, Çeyiz ,Taşıt)

1 Haziranda Kamu Bankaların Destek Paketleri 3 kamu bankası kredi destek paketini açıklıcak. Destek paketi kapsamında konut , ev eşyası, çeyiz ve taşıt kredisinde düşük faizli uzun vadeli kredi sağlanacak. Detaylar haberimizde

Vakıfbank
 Halkbank
 Ziraat Bankası
 ‘nın yeni destek paketi geçtiğimiz gün açıklandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamada kamu bankaları tarafından vatandaşlar için yeni kampanya başlatılacağını , ev , araba almak isteyenler, çeyiz alacaklar, tatile gidecekler için finansman destei sağlıyacağını söyledi.

KONUT

Yapılan açıklamada ev almak isteyen orta gleir grubundaki vatandaşlar için uzun vadeli ve düşük faizli kredi desteği sağlanacağı söyledi.

TAŞIT

Türkiye ‘de üretilen araçlardan alacak vatandaşlar için de, geçtiğimiz yılın sonunda başlatılan kampanya gibi yeni bir kampanya başlatılmasının planlandığı açıkladı.

TATİL

Tatile gitmek isteyen emekli ve düşük gleir grubundaki vatandaşlara da düşük faizli kredi desteği sağlanacağı açıklandı.

ÇEYİZ, ELEKTRONİK VE EV EŞYASI

Çeyiz eşyası alacaklar , elektronik eşya ve motosiklet, bisiklet alacak vatandaşlara da kredi destek paketinden kampanya çıktı. Düşük faizli kredi ile bu vatandaşlara da destek sağlanacağını ifade etti.

1 HAZİRAN ‘DA

Kredi destek paketinin 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla başlatılacağına söyledi..

DİĞER İŞ BAŞVURULARI İÇİN TIKLA

https://www.sonkamuhaber.com/is-ilanlari/

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL