Güncel İş İlanları SonDakika

2021 yılında Devletin ödediği Yardımlar ! E devlet Sorgula

Ödemelerinizi alabilirsiniz.   Sosyal yardım kapsamında çok geniş alanlarda vatandaşlarına destek vermeye e devlet üzeründen bakabilir ve birçok para sahipleri tarafından alınmayı bekliyor. Sosyal Güvelik Kurumu’nda bekletilen paralar sahipleri tarafından unutulduğu..

2021 yılında Devletin ödediği Yardımlar ! E devlet Sorgula

Ödemelerinizi alabilirsiniz.   Sosyal yardım kapsamında çok geniş alanlarda vatandaşlarına destek vermeye e devlet üzeründen bakabilir ve birçok para sahipleri tarafından alınmayı bekliyor. Sosyal Güvelik Kurumu’nda bekletilen paralar sahipleri tarafından unutulduğu ya da bilinmediği için alınmıyor. SGK tarafından her yıl binlerce kişiye verilen yardımlardan birçoğu ne yazık ki hesapta kalıyor. Hangi yardımları alabileceğiniz sonkamuhaber.com bulabilirsiniz…

Ödemeler nasıl alabilinir ?

Sgk tarafından her yıl ödemeleri bir çol vatandaşımız unutmaktadır ,peki bu ödemeleri nasıl alabilir ve hangi durumda tarafınıza ödemeler gerçekleşir. E devlet üzerinden sorgulanabilirsiniz…

Devletin Destek Ödemeleri Şu Şekilde. 

Süt Parası Ödemesi

Bakıcı Ödemesi

Çeyiz Destek Ödemesi

Kreş Yardımı Ödemesi

İş Görememezlik Ödemesi

Eğitim Desteği

Emekli Olamayanlara Toplu Prim Ödemesi

Doğum İzni Ödemesi

Cenaze Yardım Ödemesi

Doğum Parası Ödemesi

Yol Yardımı Ödemesi

ALMAYI UNUTTUĞUN ÖDEME VARSA AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA

E DEVLET ÜZERİNDEN SORGULA…

e- Devlet şifresi ve giriş bilgileriniz yoksa eğer; girişi T.C. kimlik numaranız ve PTT’den alacağınız şifre ile giriş sağlayabilirsiniz.

e- Devlet ekranını açınca sağ üst köşedeki “arama ” kısmına “SGK şahıs ödeme sorgulama” yazarak SGK şahıs ödeme sorgulama linkini tıklayın ve gelen ekranda adınıza yatırılan bir para olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

*Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz 

 

Haber takibi için 

Telegram gruba girmek için tıklayınız

Facebook Son Kamu Haber grubuna girmek için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL