Güncel Genel SonDakika

4 Gün Boyunca Yasak Başlıyor ? Sokağa çıkma yasağı kapsamında Marketler ve Fırınlar Açık Mı ?

4 Günlük Yasak Başlıyor ? Koronavirüs Sebebi ile belirli günlerde halen devam etmekte. Genelde hafta sonu yapılan bu uygulama 4 gün boyunca uygulanacak. Yasağın bayrama denk gelmesi ile Vatandaşlar Hangi..

4 Gün Boyunca Yasak Başlıyor ? Sokağa çıkma yasağı kapsamında Marketler ve Fırınlar Açık Mı ?

4 Günlük Yasak Başlıyor ?

Koronavirüs Sebebi ile belirli günlerde halen devam etmekte. Genelde hafta sonu yapılan bu uygulama 4 gün boyunca uygulanacak. Yasağın bayrama denk gelmesi ile Vatandaşlar Hangi dükkanların açık olduğu merak ediyor..

4 günlük yasak başlıyor ? Bu gece 00.00 itibari ile başlayacak olan sokağa çıkma kısıtlaması 26 mayıs 2020 saat 00.00 sona erecek. . .

Ramazan bayramın ‘da hangi dükkanlar açık olacak? Vatandaşların merak ettiği o cevap?

 

4 GÜNLÜK YASAK NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Koronavirüs (covid 19) sebebi ile Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlaması BU GECE 00.00 DE BAŞLAYIP 26 MAYIS 2020 SAAT 00.00 BİTECEK. ..

 

4 günlük yasak boyunca marketler ve bakkal açık olacak mı ?

81 il’i kapsayacak 4 günlük uygulama,  Bayram alışverinden dolayı Cumartesi Saat 17.00 kadar açık olup bayram alışverişlerini yapabilecekler. Pazar , Pazartesi ve salı Günü tüm market ve iş yerleri kapalı olacak.

 

Fırıncılar 4 günlük yasak boyunca açık olacak mı ?

Pastane , fırın ve tatlıcılar ise. 23. 24. 25 ve 26 mayısa kadar hizmet verebilecekler. Kısıtlamanın yapılacağı günlerde evlere servis yapılabilecek…

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL