Genel Güncel SonDakika

65 Yaş Üstü Seyhat İzin Belgesi Başvuru ve Telofon ile İzin Alma

65 yaş üstü seyhat izin belgesi 65 yaş üstü seyhat izin belgesi,  e -devletten açıklandı. E devlet üzerinden başvuru alınması ile beraber 199 numaraları ‘da arayabilirler. Peki nasıl başvuru yapılabilir..

65 Yaş Üstü Seyhat İzin Belgesi Başvuru ve Telofon ile İzin Alma

65 yaş üstü seyhat izin belgesi

65 yaş üstü seyhat izin belgesi,  e -devletten açıklandı. E devlet üzerinden başvuru alınması ile beraber 199 numaraları ‘da arayabilirler. Peki nasıl başvuru yapılabilir .detaylar haberimiz de

 

65 yaş üstü seyhat ilgili Fahrettin Koca açıklama :

“65 yaş üzeri büyüklerimize , küçük bir müjdemiz olacak. ” diyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki gün koronavirüs bilim kurulu sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

“Sn. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, bilim kurulunun önerileri doğrultusunda; 65 yaş üzeri büyüklerimiz memleketlerine gitme noktasında, sabit bir yere gittiğinden eminsek , sağlık açısından herhangi sorunları yoksa. İlgili kaymakamlıktan bir aylık tek yönlü gidiş kaydı olmak şartıyla bir izin durumu yarından itibaren söz konusu olacak.

Bu hareketliliği sağlayan bir unsura dönmemeli, olabildiğince kontrollü bir geçişin sağlanması. Gidlien yerin sabit olması, aile hekimliği tarafından takip edilmesi, sabit noktada evden dışarı çıkmama konusunda izole edilebilmelerinden emin olmalıyız. Bu hareketliliğin yoğun olmamasını önemsiyoruz. Daha kontrollü daha uygun bir mekan söz konusu ise buraya geçişi sağlamak için yaklaşım içinde olunmuş olacak.” dedi

 

65 Yaş seyhat başvuru linki

https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru

Giriş. Yaparak, Yeni başvuru diyorsunuz ve ,

İşlere DEVAM edip tamamlayabilirsiniz.

DİĞER İŞ İLANLARI

 

İŞKUR BİM , A101 VE ŞOK 18 ŞEHİR DE PERSONEL ALIMI DEVAM EDİYOR

Son Dakika ! İşkur’dan TYP Personel alımı ilanı yayımlandı…

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE PERSONEL BAŞVURUSU

TRT Kpss’siz Kadrolu Personel alımı – Başvuru Şartlar , Alım Kadroları ! Tıkla

PTT ‘den 2020 Kpss Peronel alımı

DAKİKA HABER VE İŞ İLANI ALMAK İÇİN SAĞ ALT’ TAKİ BİLDİRİM ZİL’İNİ AÇ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL