Adli Tıp Kurumu sözleşmeli personel alacak

Adli Tıp Kurumu sözleşmeli personel alacak
Yayınlama: 16.04.2021
37
A+
A-

Adalet Bakanlığının Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, Adli Tıp Kurumu 79 sözleşmeli personel alacak detaylar son kamu haber sitemizde öğrenebilirsiniz.
İlanda ; 18 teknik hizmet personeli (kimyager), 24 laborant, 30 koruma ve güvenlik görevlisi, 3 teknisyen ve 4 destek personeli (hizmetli) alım yapacağını duyurdu
 
Adayların unvanlarına göre belirtilen nitelik ve özel şartları taşımaları gerekmektedir.  2020 yılı KPSS’de her pozisyon için aranan puan türünden en az 70 puan alan almış olmaları gerekiyor.
 
Başvuru yapan ve başvuruları kabul edilen adayların öğrenim durumuna göre KPSSP3, KPSSP93, KPSSP94 puanları esas alınarak en yüksekten başlayarak en düşük puana göre sıralanacak ve ilan edilen pozisyon sayısının 3 katı kadar yüksek sırada bulunan aday sözlü sınava girmeye hak kazanacak.
İlan edilen tüm pozisyonlar için sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığının İstanbul Bahçelievler’de bulunan merkez binasında yapılacak. Başvuru ve sınav sonuçları Adli Tıp Kurumunun internet sitesinden yayımlanacaktır.
 
Başvurular ; 12 Nisan Pazartesi günü saat 10.00’da başlayıp 22 Nisan Perşembe günü 17.00 itibarıyla sona erecek ve Adli Tıp Kurumunun “www.atk.gov.tr” internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
 
 
 
 
*Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz 
 

Haber takibi için 

Telegram gruba girmek için tıklayınız
Facebook Son Kamu Haber grubuna girmek için tıklayınız

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.