İş İlanları Genel

Antalya Büyükşehir Belediyesi 10 Farklı Alanda Personel Alacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi yapılan açıklamada belediyenin birimlerine 30 personel alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu..

Antalya Büyükşehir Belediyesi 10 Farklı Alanda Personel Alacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi yapılan açıklamada belediyenin birimlerine 30 personel alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu haber sitesinde sizlere aktarıyoruz.

Personel Alımı Kontenjan Dağılımı:

  1. 10 Beden İşçisi,
  2. 2 Kaynak Ustası,
  3. 1 Harita Teknikeri,
  4. 1 İnşaat Teknikeri,
  5. 5 Beden İşçsi,
  6. 7 Kamyon Şoförü,
  7. 1 Silindir Operatörü,
  8. 1 Greyder Operatörü,
  9. 1 Dozer Operatörü,
  10. 1 Eksvatör Operatörü,

Başvuru Şartları

Antalya İnsan Kaynakları bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak, En az İlkokul mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Antalya İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Alım yapılacak meslekte bilgi sahibi olmak, Arazide çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartlar aranacsktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel alımı başvuruları başlamış olup en geç 13 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece şahsen gerçekleştirilecektir.

Başvuru Adresi: Yüksekalan Mahalesi, Adana Menderes Bulvarı Büyükşehir Hizmet Binası No.20 Muratpaşa / Antalya

 

 

 

 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL