Dünya Siyaset SonDakika

Bakan Hulusi Akar’dan Yunan gazetesine sert tepki

Bakan Hulusi Akar’dan twtrde sert bir şekilde tepki gösterdi twtrda yaptığı paylaşım dikat çeken Hulusi Akar; “Habercilikle alakası olmayan bir Yunan gazetesinde Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve aklı başında Yunan..

Bakan Hulusi Akar’dan  Yunan gazetesine sert tepki

Bakan Hulusi Akar’dan twtrde sert bir şekilde tepki gösterdi twtrda yaptığı paylaşım dikat çeken Hulusi Akar;

“Habercilikle alakası olmayan bir Yunan gazetesinde Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve aklı başında Yunan halkı dahil sağduyu sahibi hiç kimsenin asla kabul etmediği son derece seviyesiz ifadeyi şiddetle kınıyoruz” dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan Yunanistan’a sert tepki! Bakan Akar, “Habercilikle alakası olmayan bir Yunan gazetesinde Sn. Cumhurbaşkanımızı hedef alan ve aklı başında Yunan halkı dahil sağduyu sahibi hiç kimsenin asla kabul etmediği son derece seviyesiz ifadeyi şiddetle kınıyoruz” dedi.

“Bu utanç vesikası Yunan basın tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır” diyen Bakan Akar, “İki ülke arasındaki ilişkileri sabote etmeyi amaçlayan ve kamu vicdanında zaten mahkum olan bu ahlaksızlar hakkında Yunan makamlarınca da gerekli idari ve adli işlemlerin derhal yapılmasını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL