Güncel Genel SonDakika

Çorumlu Çiftçi Göktaşını Satıyor , 68 Bin Dolar ?

Çorumlu çifti Yılmaz tarlasına  düşer göktaşını satıyor ? Peki kendisine verilen fiyat ne kadar ? detaylar haberimiz de 68 Bin Dolar Teklif Edildi Göktaşının düşmesi sonrası yeniden gündeme gelen Yılmaz,..

Çorumlu Çiftçi Göktaşını Satıyor , 68 Bin Dolar ?

Çorumlu çifti Yılmaz tarlasına  düşer göktaşını satıyor ? Peki kendisine verilen fiyat ne kadar ? detaylar haberimiz de

68 Bin Dolar Teklif Edildi

Göktaşının düşmesi sonrası yeniden gündeme gelen Yılmaz, “Bu taşı arayan ve bulacak arkadaşlara şunu önerebilirim, muhtemelen yeni düşen bu taş siyah veya kızıl renkte olabilir. Üzerinde girinti ve çıkıntılar vardır. İlk buldukları zaman yapacakları iş mıknatısla denesinler taşı tutup tutmadığını. Eğer mıknatıs tutuyorsa, bu taşı sonra taştan küçük bir parça kessinler. 12 tane pamuk parçasını kolonya ile ıslatıp taşa sürsünler. Eğer 12’sinde de kömür renginde bir renk bırakıyorsa ve kestikleri taşı beyaz bir fayansa sürdüklerinde fayansta da siyah iz bırakıyorsa bu göktaşı olabilir.” dedi.

Göktaşını satmak istediğini anlatan Yılmaz, “İlk duyulduktan sonra Rusya’dan bir talipli tarafından, taşımıza 68 bin dolar teklif edildi. Ancak o zaman bizi yanlış yönlendirdiler, taşımızın değerinin daha yüksek olduğunu milyonlarla ölçüldüğünü söyledikleri için biz satmamıştık. Yakın bir zamanda bir alıcıdan en son 8 bin dolar teklif edildi. Ona da ‘evet’ demedik. Taşı değeri verildiğinde tabii ki satmak istiyoruz.” dedi

SGK 2020’nin Kamu Personel alımı ilanını yayımladı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL