Dershaneler , Spor Solunları ve Kreşlerin Açılış Tarihleri…

Dershaneler , Spor Solunları ve Kreşlerin Açılış Tarihleri…
Yayınlama: 13.05.2020
34
A+
A-

Koronavirüs pandemisin den dolayı kapanan Dershaneler , Spor Solunları ve Kreşlerin Açılış Tarihleri belli oldu… Peki açılış tarihleri ne zaman ayrıntılar haberimizde…
Dershaneler , Spor Solunları ve Kreşlerin Açılış Tarihleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptğı açıklamada normalleşme adımlarının bu hafta başlayacağını söyledi.

Kreşler ne zaman açılıyor
Koronavirüs kapsasamında normalleşme sureci ,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde olan, MEB bünyesinde olan ve bağımsız olan okullar ile anaokullarının 1 Haziran sonrası açılmasının planlandığı öğrenildi…
DERSHANELER
1 HAZİRAN İTİBARİ İLE DERHANELERİN DEVAM EDİLMESİ BEKLENMEKTEDİR.
SPOR SALONLARI
Haziran ayının son haftası açılmasının planlandığı öğrenildi. Dans okulları, futbol ve basketbol okullarının ikinci aşamada açılması hedefleniyor.
 
SON KARAR BİLİM KURULU VERECEK
Kreşler, dershaneler ve spor salonlarının açılması için tahmini tarihler belirlendi. Ancak bu süreçte korona yayılma hızına , vaka sayılarına bakılacak. TVaka sayısında azalma görülürse normalleşme takvimi kesintisiz devam edecek. Ancak vaka sayılarında olumsuz bir tablo, normalleşme takvimini değiştirecek. Bu konuda Bilim Kurulu ‘nun görüşleri dikkate alınacak.
DİĞER HABER VE İŞ İLANLARI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINI TAKİP
 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.