TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.947
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.896
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.542
Genel Güncel İş İlanları SonDakika

İşkur ,Kasiyer İş ilanları – Kasiyer maaşı ücretleri

İŞKUR üzerinden online olarak başvuru yapabileceğiniz bir çok il ‘de kasiyer alımı bulunmaktadır. Başvuru kartları ve başvuru tarihin detayları haberimiz’de   KASİYER NEDİR ? Birim yöneticisinin tam nezareti altında, iş..

İşkur ,Kasiyer İş ilanları – Kasiyer maaşı ücretleri

İŞKUR üzerinden online olarak başvuru yapabileceğiniz bir çok il ‘de kasiyer alımı bulunmaktadır. Başvuru kartları ve başvuru tarihin detayları haberimiz’de

 

KASİYER NEDİR ?

Birim yöneticisinin tam nezareti altında, iş sağlığı, güvenliği ve çevre ile ilgili önlemleri alarak kalite sistemleri çerçevesinde; işi ile ilgili organizasyonu yapan, kasasını satışa/tahsilâta hazır hale getiren, satış/tahsilât ve kapanış/gün sonu işlemlerini gerçekleştiren, müşteri ilişkilerini destekleyen ve mesleki gelişim faaliyetlerine katılan nitelikli kişidir.

Kasiyer kaç saat çalışır?
Kasiyerlerin günlük çalışma süreleri çoğunlukla işyerlerinin açılış ve kapanış saatlerine bağlıdır. Bu, pek çok kasiyer için günlük çalışma süresinin 10-12 saati bulması, hatta zorunlu mesailerle 15 saate kadar uzaması anlamına gelmektedir.

Iyi bir kasiyer nasıl olur?

Bu bağlamda konuya hem kasiyerler hem de müşteriler açısından yaklaşalım.Günümüz kasiyerlerinin temel özelliklerinden bazıları; Güler yüzlü olmak Hızlı ve dikkatli olmak Uygun ses tonu ve beden dili kullanmak Dayanıklı ve sinirlerinin sağlam olması Müşteri diyaloglarında iyi olması Sakin olmak Hırsızlık, tırnakçılık vb …

*Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz 

 

Haber takibi için 

Telegram gruba girmek için tıklayınız

Facebook Son Kamu Haber grubuna girmek için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL