Genel Güncel İş İlanları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sözleşmeli Personel Alacak

İstanbul Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 131 sözleşmeli personeli alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu..

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sözleşmeli Personel Alacak

İstanbul Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 131 sözleşmeli personeli alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu haber sitesinde sizlere aktarıyoruz.

 

 

İstanbul Üniversitesi 131 Sözleşmeli Personel Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

 • 2 Biyolog,
 • 8 Büro Personeli,
 • 41 Destek Personeli,
 • 3 Diğer Sağlık Personeli,
 • 33 Hemşire,
 • 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
 • 3 Laborant,
 • 4 Röntgen Teknisyeni,
 • 17 Sağlık Teknikeri,
 • 2 Tekniker,
 • 2 Teknisyen,
 • 1 Veteriner Hekim,

 

GENEL ŞARTLAR


1-         Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.
2-         Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3-       Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.
4-         Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personeli olmamak.
5-        Başvuracak Ön lisans ve Ortaöğretim Mezunu adaylar 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. Ortaöğretim Mezunları için 2020 KPSS-P94, Ön Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P93, Lisans Mezunları için 2020 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.
6-        5917 sayılı Kanunun 47. maddesi’nin 5. fıkrası (A) 2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

 

İSTENİLEN BELGELER:
-Fotoğraflı Başvuru formu
-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
-Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi
-KPSS sınav sonuç belgesi

 

 

BAŞVURU ŞEKLİ:
Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 iş günü içinde (mesai saati bitimine kadar) www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/adresindeki Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Özel Nitelikler için; İLANIN TAM METNİ TIKLAYINIZ

 

 

 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuruları 7 Temmuz 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 27 Temmuz 2022 kadar.

 

 

 

 

NOT;

Bazı ilanlara güncelleme gelebilir veya iptal edilebilir.

Güncellenen veya iptal olan ilanları bize iletebilirsiniz.

Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz.

 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL