Genel Güncel İş İlanları

Namık Kemal Üniversitesi 271 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Namık Kemal Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 271 sözleşmeli personeli alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son..

Namık Kemal Üniversitesi 271 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Namık Kemal Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 271 sözleşmeli personeli alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu haber sitesinde sizlere aktarıyoruz.

 

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak? Mezuniyete Göre Dağılım;

Lise Mezunu: 70 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( 60 Erkek ve 10 Kadın ), 7 Destek Personeli (Makine) (Erkek), 5 Destek Personeli (İklimlendirme ve Soğutma) (Erkek), 1 Destek Personeli (Bilişim Teknolojileri), 9 Destek Personeli (Elektrik) (Erkek), 2 Destek Personeli (Asansör) (Erkek), 1 Destek Personeli (Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri) (Erkek), 1 Destek Personeli (Otomasyonelektronik- mekanik) (Erkek), 2 Destek Personeli (İnşaat) (Erkek), 2 Destek Personeli (Alüminyum Doğrama) (Erkek), 2 Destek Personeli (Marangoz) (Erkek), 1 Destek Personeli (Metal Doğrama) (Erkek), 5 Destek Personeli (Peyzaj) (Erkek), 33 Destek Personeli (Temizlik – Yemekhane Servis Elemanı) (Erkek), 6 Destek Personeli (Temizlik – Yemekhane Servis Elemanı) Kadın, 2 Destek Personeli (Şoför) Erkek, 1 Destek Personeli (Aşçı), 2 Destek Personeli (Hayvan Bakımı)

 

Ön Lisans Mezunu: 1 Sağlık Teknikeri, 10 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 2 Eczacı, 36 hemşire, 9 Ebe, 58 Büro Personeli, 3 Büro Personeli (Erkek),

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversite Personel alımı için adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. 657 Saylılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B olarak yapılan alımlara ilişkin olarak adaylara herhangi bir sınav sistemi uygulanmadan sadece KPSS Puan sırasına göre alım yapılacaktır.

 

GENEL ŞARTLAR:

1- Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.
a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise
muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya göreve başlamasına engel hali bulunmamak.
e) 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

ÖZEL ŞARTLAR:
1 – 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 puanı Ortaöğretim düzeyin için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir
2 – Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3 – Vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.
4 – Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır.
5- Güvenlik Soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

İSTENEN BELGELER:
1 – Başvuru Formu (Bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurulup ilgili alana yüklenecektir).
2 – Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (E-devletten alınabilir).
3 – KPSS sınav sonuç belgesi
4 – Fotoğraf
5 – Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
6 – İş Deneyim belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için)
7- SGK Hizmet Döküm Belgesi (Sadece İş Deneyimi istenilen unvanlar için)
8 – Askerlik durumunu bildirir belge

 

İLANIN TAM DETAYLARI

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite Personel alımı başvuruları başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmesi gereklidir. Bu kapsamda başvurular Üniversitenin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresihttps://www.nku.edu.tr

İlan Yayım Tarihi 06.06.2022
Başvuru Başlangıç Tarihi 06.06.2022
Son Başvuru Tarihi 20.06.2022
Sonuç İlan Tarihi 18.07.2022

 

NOT;

Bazı ilanlara güncelleme gelebilir veya iptal edilebilir.

Güncellenen veya iptal olan ilanları bize iletebilirsiniz.

Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz.

 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL