Güncel Genel SonDakika

Netflix Türkiye İş ilanı , Başvuru Şartları

Dijital yayın platformu Netflix İstanbul’da açacağı ofis için iş ilanı verdi. Şirket deneyimli bir yönetici aradığını duyurdu. Türkiye’de ofis açmaya karar veren dijital yayın platformu Netflix yönetici kadrosu için iş..

Netflix Türkiye İş ilanı , Başvuru Şartları

Dijital yayın platformu Netflix İstanbul’da açacağı ofis için iş ilanı verdi. Şirket deneyimli bir yönetici aradığını duyurdu.

Türkiye’de ofis açmaya karar veren dijital yayın platformu Netflix yönetici kadrosu için iş ilanı açtı.

Popüler dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, iş ilanlarını paylaştığı Netflix Jobs adlı web sitesinde yeni bir ilan yayınladı ve İstanbul’daki ofisi için bir yönetici aradığını duyurdu. Netflix, söz konusu iş ilanının açıklamasında, “Netflix genişledikçe, en iyi ve en parlak yetenekleri aramaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Netflix, ekibine katılacak yöneticinin göreviyle ilgili olarak ise “EMEA’daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul’daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak” denildi.

Şirket ayrıca, “söz konusu pozisyona başvuracak adayların benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip olması; sosyal ilişkilerde başarılı ve iyi bir ekip çalışanı olması; motivasyonu yüksek, proaktif ve küçük ya da büyük herhangi bir sorun için çözüm üretmekten korkmayan; ofisin ihtiyaçlarına karşılık verebilen program çözme becerileri yüksek kişiler olması gerekiyor açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL