Eğitim Güncel SonDakika

ÖSYM; Yarın Yapilacak Sinavda Twitter Hesabından Açıklamada Bulundu

ÖSYM’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, yarın düzenlenecek KPSS’ye girecek adaylara hatırlatma yapıldı. Sınava girecek olan adaylar Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu için saat 10.00’dan sonra, Eğitim Bilimleri Oturumu için saat 14.30’dan..

ÖSYM; Yarın Yapilacak Sinavda Twitter Hesabından Açıklamada Bulundu

ÖSYM’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, yarın düzenlenecek KPSS’ye girecek adaylara hatırlatma yapıldı.

Sınava girecek olan adaylar Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu için saat 10.00’dan sonra, Eğitim Bilimleri Oturumu için saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

Sınava girecek olan Adayların,

1. sınava giriş belgesinin

2. nüfus cüzdanı, T.C. kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportlarını yanlarında bulundurmaları gerekecek.

Nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport dışında; Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe veya mavi kartlar, pasaportları bulunmayan KKTC vatandaşlarının fotoğraflı ve kimlik numaralı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, kimlik belgesi olarak kabul edilecek.

KPSS SINAV GİRİŞ BELGESİ

ÖSYM, 2020-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu ile 2020-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Oturumuna katılacak adayların sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet sitesinden alabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL