İş İlanları Eğitim Genel

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 35 Öğretim Görevlisi Alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 35 Öğretim Görevlisi Alacak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada üniversitenin birimlerine 35 öğretim üyesi alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek?..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 35 Öğretim Görevlisi Alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 35 Öğretim Görevlisi Alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada üniversitenin birimlerine 35 öğretim üyesi alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu haber sitesinde sizlere aktarıyoruz.

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

 

Başvuruda İstenen Belgeler

Profesörler İçin

– Başvuru Formu, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 6 (altı) adet CD

Doçentler İçin

– Başvuru Formu, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Yabancı Dil Belgesi,
Askerlik Durum Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4 (dört) adet CD Doktor Öğretim Üyeleri İçin
– Başvuru Formu, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4 (dört) adet CD

 

Genel Şartlar

– Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.
– Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
– Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen, profesör ve doçent kadroları için Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, doktor öğretim üyesi kadroları için kadronun bulunduğu birime yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr ve http://personel.idari.erdogan.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI KADRO ADEDİ KADRO DERECESİ AÇIKLAMA
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA ORGANİK KİMYA ANABİLİM DALI PROFESÖR 1 1 Kimya alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olup Kimya alanında Doçent unvanı almış olmak. Doğal ürün izolasyon ve yapı aydınlatması konusunda çalışmaları olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI PEYZAJ PLANLAMA VE TASARIM ANABİLİM DALI PROFESÖR 1 1 Peyzaj Mimarlığı alanında Doçent unvanı almış olup peyzaj planlama ve tasarım konularında çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI PROFESÖR 1 1 Tıp Fakültesi Lisans mezunu olup ilgili alanda Doçentliğini almış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ÜROLOJİ ANABİLİM DALI PROFESÖR 1 1 Tıp Fakültesi Lisans mezunu olup ilgili alanda Doçentliğini almış olmak.
ARDEŞEN MESLEK YÜKSEKOKULU FİNANS- BANKACILIK VE SİGORTACILIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK P.R. DOÇENT 1 1 Bankacılık ve bireysel emeklilik sistemi konularında çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Biyoloji Eğitimi alanında Doçentlik unvanı almış olup su okuryazarlığı konusunda çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Matematik Eğitimi alanında Doçentlik unvanı almış olup geometrik düşünme ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK NÜKLEER FİZİK ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Fizik alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olup Fizik alanında Doçent unvanı almış olmak. Çevresel radyoaktivite konusunda çalışmaları olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH ORTAÇAĞ TARİHİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Tarih alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olup Orta Çağ Tarihi alanında Doçent unvanı almış olmak. Memlüklüler üzerine çalışmaları olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER
FAKÜLTESİ
İŞLETME MUHASEBE VE FİNANSMAN ANABİLİM
DALI
DOÇENT 1 1 Finans alanında Doktora yapmış olup Finans bilim alanında Doçent unvanı almış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER DEVLETLER HUKUKU ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Uluslararası İlişkiler alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olup Avrupa Birliği alanında Doçent unvanı almış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Makine Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olup metal alaşımların işlenebilirliği konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MİKRODALGA TEKNİĞİ
ANABİLİM DALI
DOÇENT 1 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olup katı hal lazerleri konusunda deneysel çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Yer Bilimleri ve Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olup, Doğu Karadeniz Bölgesi maden yatakları konusunda çalışmalar
yapmış olmak.
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ SU ÜRÜNLERİ TEMEL BİLİMLERİ İÇ SULAR BİYOLOJİSİ ANABİLİM DALI DOÇENT 1 1 Su Ürünleri Fakültesi lisans mezunu olup su ürünleri temel bilimler alanında Doçentliğini almış olmak. Balık sistematiği konusunda
çalışmalar yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup Anestezi ve Reanimasyon alanında uzmanlığını almış olmak. (Ameliyathanede görevlendirilmek
üzere)
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER AĞIZ, DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ ANABİLİM
DALI
DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
1 1 Diş Hekimliği Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER ORTODONTİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM
ÜYESİ
1 1 Diş Hekimliği Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Fen Eğitimi alanında Yüksek Lisans ve Doktora yapmış olup fizik eğitiminde simülasyon konusunda çalışma yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Sosyal Bilgiler Eğitimi alanında Doktora yapmış olup vatandaşlık eğitimi ve yurtseverlik konusunda çalışma yapmış olmak.
HUKUK FAKÜLTESİ KAMU HUKUKU İDARE HUKUKU ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Hukuk Fakültesi lisans mezunu olup Kamu Hukuku Anabilim Dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. İdari yargı ve idari yaptırımlar konusunda çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ TEFSİR ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 İlahiyat Fakültesi lisans mezunu olup Tefsir alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Kur’an ilimleri konusunda çalışmaları olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ İSLAM HUKUKU ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 İlahiyat Fakültesi lisans mezunu olup İslam Hukuku alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Fıkıh usulü konusunda çalışmaları olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olup Bilgisayar Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak ve görüntü işleme
konusunda çalışmaları olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK
YÜKSEKOKULU
TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ İLK VE ACİL YARDIM PR. DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olup hemşirelik alanında doktora yapmış olmak. Cerrahi hemşireliği
ile ilgili çalışmaları bulunmak.
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü lisans mezunu olup Spor Yönetim Bilimi veya Hareket ve Antrenman Bilimi alanında Doktora yapmış olmak. Spor yöneticisi
adayları ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Besin alerjisi konusunda
çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Çocuklarda hiperaktivite
konusunda çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Hemodiyalizde vasküler girişim ile ilgili çalışma yapmış
olmak.
TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Histoloji alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olup gadalanyum ile ilgili histolojik çalışma yapmış
olmak.
TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Preeklampsi konusunda
çalışması olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Akut koroner sendrom risk faktörleri konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYASYON ONKOLOJİSİ ANABİLİM DALI DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi lisans mezunu olup ilgili alanda uzmanlığını almış olmak. Brokiterapi eğitimi almış olmak.
TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI (ROMATOLOJİ) DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 1 Tıp Fakültesi Lisans mezunu olup romatoloji alanında yan dal uzmanlığı yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ SU ALTI TEKNOLOJİSİ PR. DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ 1 2 Su Ürünleri Mühendisliği lisans mezunu olup su ürünleri alanında doktora yapmış olmak. Birinci sınıf dalgıç yeterliliğine sahip olmak.

 

 

İlan Takvimi;
• İlan Tarihi : 27.09.2021
  • Son Başvuru 11.10.2021

NOT;

Bazı ilanlara güncelleme gelebilir veya iptal edilebilir . Güncellenen veya iptal olan ilanları bize iletebilirsiniz.

Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz 

 

Haber takibi için 

Telegram gruba girmek için tıklayınız

Facebook İŞKUR VE KAMU İŞ İLANLARI grubuna girmek için tıklayınız

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL