İş İlanları Genel

Selçuk Üniversitesi İşkur Üzerinden Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alacak

Selçuk Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 26 Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm..

Selçuk Üniversitesi İşkur Üzerinden Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alacak

Selçuk Üniversitesi yapılan açıklamada birimlerine çalıştırılmak üzere 26 Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları son kamu haber sitesinde sizlere aktarıyoruz.

 

Selçuk Üniversitesi Personel Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Selçuk Üniversitesi  İş-Kur üzerinden 26 (yirmialtı) Sürekli işçi alınacaktır.  Kontenjan dağılımı aşağıdaki tablo görebilirsiniz:

MESLEK ADI DURUMU KADRO SAYISI YÖNTEM ÖZEL ŞARTLAR
BÜRO
MEMURU (GENEL)
ENGELLİ 14 EKPSS Yükseköğretim Kurumlarının
herhangi bir Lisans programından mezunu olmak.
TEMİZLİK GÖREVLİSİ Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak
Şekilde Yaralanan
12 KURA En az İlkokul En Çok Lisans Mezunu olmak.

GENEL ŞARTLAR

1. İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.
2.  Kamu  kurum  ve  kuruluşlarının  ilgili  disiplin  mevzuatı  uyarınca  görevinden  veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
3.   Deneme   süresi   iki   ay   olup,   bu   süre   içerisinde   başarısız   olanların   iş   akitleri feshedilecektir.
4. Adaylar 24 saat vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.
5. Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı  veya  yalan  beyanda  bulunmuş  olup  hak  kazananların  atama  işlemleri  yapılmayacaktır. Sehven yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecektir. Yerleştirildiği kadroların nitelik ve şartlarını taşıdığı halde istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacaktır.
6. Tehlikeli / Çok Tehlikeli İşlerde, yüksek yerlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasına engel olacak   bir   hastalığının   bulunmadığı,   seyahat   engeli   olmaksızın   arazi   şartlarında   çalışabilir olduğuna ilişkin Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınacak Sağlık Kurulu Raporu
7.  Engellilerin,  durumlarını  ilgili  mevzuatına  göre  yetkili  sağlık  kuruluşlarından  alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmeleri gerekir.
8. İşe alım işlemleri Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve    Esaslar    Hakkında    Yönetmelik    hükümlerine    uygun    olarak    Türkiye    İş    Kurumu    İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle yürütülecektir.
9.   İş   ilanları   Selçuk   Üniversitesi   web   sitesinde   18.04.2022   tarihinden   itibaren yayımlanacak  olup  başvurular  Türkiye  İş  Kurumu  İl/Şube  Müdürlükleri  ve  e-şube  üzerinden
yapılabilecektir.
10.  657  sayılı  Devlet  Memurları  Kanununun  48  inci  maddesinin  birinci  fıkrasının  (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,
11.  Herhangi  bir  sosyal  güvenlik  kurumundan  emeklilik,  yaşlılık  veya  malullük  aylığı almıyor olmak,
12. Askerlik ile ilişiği olmamak. (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.),
13.  Eski  Hükümlü  veya  Terörle  Mücadelede  Malul  Sayılmayacak  Şekilde  Yaralananlar için son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak.
14.  Engelliler  için  son  başvuru  tarihi  itibariyle  18  yaşını  tamamlamış  ve  40  yaşını doldurmamış olmak.
15. İlan tarihi itibariyle Konya İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
16. Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümleri gereğine göre işlem tesis edilir.
17. Çalışma yeri Üniversitemize bağlı tüm birimler (ilçeler dahil)

 

Başvurular İŞKUR Üzerinden Online Olarak yapılacak!

Ünivrsiteye personel alımı başvuruları için süreç başladı. 18 Nisan 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 22 Nisan 2022 tarihine kadar başvurular alınacaktır. Online yapılacak başvurular aşağıdaki ilan numaraların gerçekleştirilecektir.

Büro Memuru (Genel) İş İlanı Numarası 00006717451

Temizlik Görevlisi  İş İlanı Numarası 00006717611

 

Kura Çekimi Yapılacak!

Üniversitenin işçi alımı için kura çekimi yapılacak. İŞKUR ile yapılacak başvuru ele alınarak yapılacak Nihai listeye göre Üniversite tarafından kura çekimi gerçekleştirilecektir. Kura işlemleri 29.04.2022 tarihinde saat:10.00 da Selçuk Üniversitesi Sultan Alparslan Kültür Merkezinde yapılacak olup kura sonucu oluşan listede yer alan adaylar www.selcuk.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

 

 

 

NOT;

Bazı ilanlara güncelleme gelebilir veya iptal edilebilir.

Güncellenen veya iptal olan ilanları bize iletebilirsiniz.

Daha kaliteli hizmet için görüş ve düşüncelerinizi iletiniz.

 

Bizi Buralardan Takip Ediniz;

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL