Genel Güncel SonDakika Spor

TFF Liglerin Başlama Tarihi Açıklandı

TFF Liglerin başlama tarihi ile ilgili açıklamada bulundu. Tff liglerin başlama tarihi ile ilgili açıklamada bulundu. Tff bakanı nihat Özdemir , Kulüpler birliği başkanı Tff ve kulüpler birliği toplantısında karar..

TFF Liglerin Başlama Tarihi Açıklandı

TFF Liglerin başlama tarihi ile ilgili açıklamada bulundu.

Tff liglerin başlama tarihi ile ilgili açıklamada bulundu. Tff bakanı nihat Özdemir , Kulüpler birliği başkanı Tff ve kulüpler birliği toplantısında karar açıklandı.

 

TFF liglerin başlaması ile alakalı Nihat Özdemir şu sözleri dedi :”Süper Lig’deki 18 kulübümüz ile maçların 12 Haziran’da başlaması için anlaştık. 7 kulüp önümüzdeki sezon 21 takımla oynanması yönünde talepte bulundu. Bu sezon düşme olmaması için bize başvuruldu. TFF konuyu değerlendirecektir. Türkiye’deki şartların değişimi; koronavirüs olsun, seyahat özgürlüğü olsun diğer konuları da göz önünde bulundurarak kesin tarihimizi 28 Mayıs tarihinde yapacağımız basın toplantısıyla açıklamak üzere bütün kulüplerle birlikte anlaşmaya varmış durumdayız.” dedi

Kulüpler başkanı açıklaması :

Pandeminin Türkiye’de yakından izlendiğini ve durumun çok iyiye gittiğini söyleyerek, “pandemi çok yakından izleniyor ama ülkemizde bu durum çok iyi gidiyor. Beklentimiz bunun devam etmesi ve liglerin hayırlısıyla başlaması. 5 oyuncu değişikliğiyle alakalı çalışma yapıldığı bilgisini verdi bize TFF. Kulüpler 1 Mart itibariyle kasalarına 1 lira koyabilmiş değil. Bu finansal zor durumdan nasıl hep beraber çıkarız diye bugün TFF ile temasta bulunduk. Uzun ve dostça bir görüşme oldu” diye konuştu .

 

DİĞER İŞ İLANLARI

İŞKUR BİM , A101 VE ŞOK 18 ŞEHİR DE PERSONEL ALIMI DEVAM EDİYOR

Son Dakika ! İşkur’dan TYP Personel alımı ilanı yayımlandı…

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE PERSONEL BAŞVURUSU

TRT Kpss’siz Kadrolu Personel alımı – Başvuru Şartlar , Alım Kadroları ! Tıkla

PTT ‘den 2020 Kpss Peronel alımı

DAKİKA HABER VE İŞ İLANI ALMAK İÇİN SAĞ ALT’ TAKİ BİLDİRİM ZİL’İNİ AÇ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL