Genel Güncel İş İlanları SonDakika

TÜBİTAK 90 Personel Alımı Yapacak ? İşte Başvuru ilanı

TÜBİTAK, BİLGEM bünyesinde istihdam edilmek üzere 90 kısmi süreli proje personeli yapıyor . Resmi Gazete’de yayımlanan TÜBİTAK personel alımı ilanına göre, alınacak personel Gebze ve Ankara’da istihdam edilecek. Peki, TÜBİTAK..

TÜBİTAK 90 Personel Alımı Yapacak ? İşte Başvuru ilanı

TÜBİTAK, BİLGEM bünyesinde istihdam edilmek üzere 90 kısmi süreli proje personeli yapıyor . Resmi Gazete’de yayımlanan TÜBİTAK personel alımı ilanına göre, alınacak personel Gebze ve Ankara’da istihdam edilecek. Peki, TÜBİTAK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları ve TÜBİTAK iş ilanları ,detaylar sonkamuhaber.com’ da

Tübitak Personel Alımı nasıl yapılır ?

TÜBİTAK, BİLGEM bünyesinde istihdam edilmek üzere 90 kısmi süreli proje personeli (aday araştırmacı) alınacak. TÜBİTAK personel alımı için belirlenen son başvuru tarihi ise 3 Şubat. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecek.
Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler TÜBİTAK internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) internet sayfalarında yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL