İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak – Son Başvuru Tarihi: 1 Mart 2024 

İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak – Son Başvuru Tarihi: 1 Mart 2024 
Yayınlama: 26.02.2024
Düzenleme: 26.02.2024 23:05
41
A+
A-

Altınbaş Üniversitesi bünyesine kazandırılmak üzere öğretim üyesi alacağını duyurdu. Peki Söz konusu olan alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Ne zaman başvuru yapılacak? Kadro dağılımı nedir? Tüm detayları Son Kamu Haber ‘de

 

 

Öğretim Üyesi alım tablosu

 

Bütün Kadrolar için Gerekli Başvuru Belgeleri:

•    Başvuru dilekçesi;
•    YÖK formatında detaylı özgeçmiş ve yayın listesi; (Üniversitemiz web sayfası İnsan Kaynakları bölümündeki YÖK Formatındaki Özgeçmiş, KVKK Formu ve Altınbaş Üniversitesi Başvuru Formunun doldurulması zorunludur.)
•    Üniversitemiz web sayfası İnsan Kaynakları bölümünde yer alan Altınbaş Üniversitesi Akademik Bilgi Forumunun doldurulması zorunludur.
•    Lisans / Yüksek Lisans / Doktora/Doçentlik öğrenci/mezuniyet belgesinin noter tasdikli örneği ya da e-Devletten alınan diploma belgesi örneği;
•    Yurt dışından doktora alan adaylar için, YÖK denklik belgesinin aslı ya da noter tasdikli örneği;
•    YÖK tarafından kabul edilen yabancı dil sınavlarına ilişkin sonuç belgesi aslı veya noter tasdikli örneği;
•    Nüfus cüzdanı fotokopisi;
•    2 adet vesikalık fotoğraf;
•    İkametgah Belgesi(e-Devletten alınabilir.);
•    En son çalışılan kurumdan çalışma belgesi;
•    Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştıkları kurumdan alacakları ayrıntılı hizmet belgelerini dosyalarında sunmaları zorunludur.

Profesör kadrolarına başvuracak adayların başvuru belgelerine bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet CD/Flash bellek, Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvuru belgelerine bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet CD/Flash bellek ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru belgelerine bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet CD/Flash bellek’i ekleyerek, aşağıdaki adrese şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Profesör kadrolarına başvuranların yayın dosyalarındaki eserlerden biri “başlıca araştırma eseri” olarak belirtilmelidir.
Süresi içinde yapılmayan veya eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
İlana ilişkin bilgiler http://www.altinbas.edu.tr/ adresinde yer alacaktır.

 

 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İlan başlama tarihi : 15.02.2024

Başvuru Başlama Tarihi: 15.02.2024
Son Başvuru Tarihi: 1.03.2024

Başvurular, Altınbaş Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na (Mahmutbey Mah., Dilmenler Cad., Bağcılar, İstanbul) Şahsen veya Posta yoluyla yapılacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.